Sepette
Ürün
Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Duvar Yapıştırıcısı
Yıkama Talimatları
Çok Amaçlı Yapısı
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
Tükendi
FAS Patchwork Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
MISIR Patchwork Duvar Örtüsü Modeli
PATCHWORK DUVAR ÖTÜSÜ

Patchwork, bizim aslında alanında uzman olduğumuz bir konudur. Sadece bu konu ile alakalı olarak diğer e-ticaret sitemizde sıfırdan bu halıları yaptığımız ve pazarladığımız özel bölüm bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı düşündük ki, bu Patchwork tasarımları duvar örtüsüne uyarlayabilir miyiz? bu konu bizi heyecanlandıran bir tartışma konusu olmuştu aramızda ve nihayetinde bunun yapılabilirliği konusunda kendimizi ikna ettik. Bununla alakalı fazla olmasa toplamda 3 adet farklı renklerde bir duvar örtüsü tasarımı oluşturduk. Bunları ürünlerimizden inceleyip, satın alabilirsiniz. Daha fazla ürün için biraz beklemeniz gerekecek, çünkü Patchwork bildiğiniz gibi yapılması zor ve emek isteyen bir üründür. Halı kadar olmasada örtüde detayları fazla olduğu için bir okadar zor ve zahmetlidir. Ezber bozan bir yapımız olduğunu birçok kez dile getirdim ve buradan da bunu çok iyi şekilde anlamış olduk. Bu fikir aklımıza nereden geldi? atalarımız duvar dekoru olarak örtü olmasa da bildiğiniz gibi geçmişte duvara asılan halılar kullanıyorlardı. O zamanların tabi ki modası bu şekilde idi, şimdi biz de torunlar olarak bu geleneğimizi duvar örtüsü ile geri getirmeye çalışıyoruz. Tam bu noktada kaliteli ve göz alıcı tasarımlar oluştururken aklımıza Patchwork projesi geldi. Proje fikrinin sıcaklığı ile hemen araştırma ve geliştirme tarafına yönelerek bu fikri soğutmadan harikalar tasarımlar elde ettik. Eskiden olduğu gibi o sıcaklığı verebilecek bir duvar örtüsü fikrini kim beğenmez ki? eskiden olduğu gibi bu tarz tasarımları artık duvar örtüsü ile evlere taşımanın mutluluğu içerisindeyiz.
Eskinin Vazgeçilmez Modası "Patchwork Halılar"

Eskinin vazgeçilmezi olan Patchwork halıların duvara dekor amaçlı konulduğunu biliyoruz. Aynı şekilde eskiye dayalı ürünlerin şimdilerde kullanıldığını da duvarortusu.com.tr'de bulunan içeriklerden de anlayabiliyoruz. Durum bu şekilde olunca ekibimiz kollarını sıvadı ve karşınıza gelebilecek en orjinal projesi ile geldi. Duvar örtülerinde yenilik üzerine yenilik yaptığımız ve hizmette sınır tanımadığımız bu kategorimizde ufkumuzun ne kadar geniş olduğunu ve neler yapabileceğimizi sizlere kanıtlamak için tasarımlarımıza hız verdik. Patchwork modası hiçbir zaman geçmez, antika aslında en güzel dekor ürünüdür. İşimizin duvar dekoru olduğunu düşünürsek bunu pas geçmemiz mümkün değildi. Patchwork halıların orjinaline günümüzde rastlamak pek kolay olmasa da burada imdadımıza yine örtüler yetişmektedir, çünkü; zamanında bunun halısını dokuyanlar ve bu isme Patchwork verenler, şimdilerde daha moda olan örtülerini arayıp hemen sipariş verebiliyorlar. Bildiğiniz gibi Patchwork, yamalı anlamındadır ve birden çok yamanın bir araya gelmesi ile oluşan bir halı türüdür. Bizde bu duvar halısını çok amaçlı bir örtüye dönüştürerek kullanıcılarımızı geriye götürüyoruz. 
"Patchwork Duvar Halıları" Artık Duvar Örtüsü Oldu!

İnternet aramalarında görebileceğiniz gibi duvar halısı bulmak çok zor. Aynı şekilde bulup sipariş vermek daha zahmetli bir iş. Genel olarak yurtdışı kaynaklı sitelerde daha çok satılmaktadır. Duvarortusu.com.tr'de bundan yola çıkarak sizlere bu kataloğu hazırladı. Kataloğumuza geniş kapsamlı bir bakış yaptığımızda görebileceğimiz gibi bir çok Pathwork modeli mevcuttur. Her geçen gün bu modellere yenilerini eklenmekte olup, sizlerin önerilerine istinaden bu tasarımlar aynı şekilde geliştirilmektedir. Uzun zaman önce kullanılan Patchwork halılar, şimdilerde duvar örtüsü olarak yarattığımız konsept sayesinde mevcut olmuştur. Duvar örtüsü ürünümüz ile yapabileceklerimizin bir sınırı yoktur, sevdiğiniz ve evinizde kullandığınız bir Patchwork modeli bizle paylaşabilir bunu tasarıma dökebiliriz. Profesyonel alanda yaptığımız bu çalışmalar zaman geçtikçe meyvesini verecek ve gün geçtikçe bu ürünlerin bilinirliliği artacaktır. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?