Sepette
Ürün
Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Duvar Yapıştırıcısı
Yıkama Talimatları
Çok Amaçlı Yapısı
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 12 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
ASALET MANDALA Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
TYRIAN MORU MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
MAVİ MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
SICAK MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
KARMAŞIK MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
BÜYÜLÜ MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
SİYAH MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
ALTIN MANDALA Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
SİYAH MANDALA Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
MOR MANDALA Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
MANDALA EVRENİ Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
3 KAFA MANDALA Duvar Örtüsü Modeli
MANDALA DUVAR ÖRTÜSÜ

Mandala nedir? öncelikle bundan bahsetmek isteriz. Mandala herşeyden önce sembolik bir ifadedir. Hinduizm ve Budizm inançlarına göre evrenin yapısını simgelediği bilinmektedir. Ritüel ve meditasyonel amaç uğruna kullanılan sembollere Mandala denir. Mandala Sanskritçe dilinde çember anlamına gelmektedir. Peki neyi ifade eder? "Manda" kelimesinin karşılığı enerjidir. "La" ise kap anlamına gelmektedir. Mandala; "enerjiyi hapseden", "enerjiyi tutan" kısaca enerjiyi tutan kap anlamına gelmektedir. Hindistanda her hanenin olmazsa olmazı bu tasarımları artık Türkiye'ye getiriyor ve pazarlıyoruz. Aslında Hindistan'da her bir hanede olan bu duvar halıları dünyada da yaygın olarak kullanılan ortak bir tasarıma ait. Buna inanç olarak değil de, kapsadığı içeriğinden dolayı evrenselleşmiş ortak bir simge olarak bakılabilir. Mandala olarak bir çok duvar örtüsü tasarımı bulunmaktadır, bunları Aliexpress ve Amazon aracılığı ile bir çok müşterimizle buluşturmuştuk. Bana göre Mandala önemli bir yapı taşı, bir çok insan bu simgeyi kullanıyor ve bununla rahatlamaya çalışıyor. Bahsettiğim durumu sanırım anladınız "Meditasyon" için kullanılan en büyük araç diyebiliriz bunlara. Sektör geliştikçe her evde görebileceğimiz bir dekorasyon ürünüdür Mandala duvar örtüsü. Duvarortusu.com.tr'de bir çok Mandala modeli olmasına rağmen her geçen gün ürün portföyümüzü dikkat ile geliştiriyoruz. En değer verdiğimiz kategorilerimizin başında da Mandala gelmektedir. Duvar örtüsünün bence halıdan duvara geçiş döneminde oldukça sükse yapmış bir ürün olmakla birlikte açıldığımız bu piyasada hızla sektörün enleri haline gelebilecek bir kategoridir.
Hindistan'dan Türkiye'ye Ulaşan Bir "Mandala Hikayesi"

Ürünlerimizi tasarlarken bir kaç farklı faktörlere yöneliriz. Mandala'nın hikayesi bizim ürünümüze bakıldığında oldukça dikkat çekici ve tercih sebebine göre en önemli faktörlerden biridir. Mandalanın hikayesi duvar örtüsünün doğuşu anlamına gelmektedir. Eskilerden beri ülkemizde de kullanılan Mandala duvar halıları yerini duvar örtülerine bıraktı. Bu sebeplerden ötürü başlığımıza da Hindistan'dan Türkiye'ye ulaşan bir yolculuğun adı olan Mandala girilmiştir. Satışını yaptığımız bu ürünlerin bizim açısından önemi büyüktür, Mandala da bunların en başında gelmektedir. Önceliğimiz her zaman Mandala tasarımları olmuş ve ekibimiz ile birlikte tamamen bu yönde çalışmalarımızı sürdürmüş bulunmaktayız. Uzak doğuda Mandala'nın bir çok kullanım amacı mevcuttur, bizdeki karşılığı ne kadar duvar örtüsü olsada örtünün çok amaçlı olmasını da düşünmemiz gerekir.
Genellikle "Meditasyon Aracı" Olarak Kullanılır!

Duvarortusu.com.tr olarak başta bu ürünü tasarlamak ve satış aşamasına getirene kadar olan amacımız çok amacımız sadece duvar örtüsü yönündeydi. Gelen siparişler ve istekler doğrultusunda bu ürünün bambaşka bir hal aldığını görebiliyoruz. Genel olarak bir meditasyon aracı olarak kullanılan Mandala, bizim çatımız altında sadece duvar örtüsü olarak kullanılıyordu ki, aynı şekilde meditasyonel bir araç olarak satmaya başladı. İsmini duyan, ürünümüzü incelemeden sipariş alan herkes farklı amaçlarla bu örtüleri kullanıyorlar. Bunların başlıcaları şu şekildedir; Zihni serbest bırakma yöntemi, Nefese Konsantrasyon, Nesne Odaklı Meditasyon, Doğa Meditasyonları, Mandala Meditasyonu, Mantra Meditasyonu, İmgeleme ve Tefekkür ve bunlar gibi bir çok meditasyon türünde Mandala kullanılmaktadır. Mandala duvar örtüsü'de tam bu noktada hayatımıza girmektedir. Duvar örtüsünden çok Meditasyon aracı olarak belirtmiş olduğum meditasyonların tümü için uygun olarak hazırlanmaktadır. Sadece duvar örtüsü ve yer örtüsü ile meditasyon yapan aktif kullanıcılarımız bulunmaktadır. Bu ürünümüz için aldığımız geri dönüşler 10 üzerinden 10 olmakla birlikte ekibimizin motivasyonunu üst planda tutan ve satışını severek yaptığımız bir ürünümüzdür. Duvarortusu.com.tr'de bir çok Mandala tasarımı mevcut, özel boyutlarda talep etmek isterseniz bize özel olarak talep geçebilirsiniz. Bu örtüler ile yapacaklarımızın bir sınırı olmamakla birlikte sizlerin talepleri doğrultusunda da ilerleme kaydedebiliriz. Mandala tasarımlarını daha ileriye taşımak için tüm kullanıcılarımızdan geri dönüş talep etmekteyiz. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?