Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Duvar Yapıştırıcısı
Yıkama Talimatları
Çok Amaçlı Yapısı
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 25 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Satranç Desenli Duvar Örtüsü Modeli
SATRANÇ
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çizgisel Harita Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kuru Kafa Duvar Örtüsü Modeli
KURU KAFA
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hippie Duvar Örtüsü Modeli
HİPPİE
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
GOOD NIGHT Duvar Örtüsü Modeli
GOOD NIGHT
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
YEŞİLLİK-2 Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
YEŞİLLİK Duvar Örtüsü Modeli
YEŞİLLİK
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
YAPRAK Duvar Örtüsü Modeli
YAPRAK
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
BEAR EVRİM
BEAR EVRİM
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
SEMBOLİK DÜNYA HARİTASI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
İLLUMİNATİ Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
HİPNOZ Duvar Örtüsü Modeli
HİPNOZ
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
KAPADOKYA Duvar Örtüsü Modeli
KAPADOKYA
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
SMİLE AİLESİ Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Dünya Haritası Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Baykuş Desenli Duvar Örtüsü Modeli
BAYKUŞ
85.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%50
KURU KAFA Duvar Örtüsü Modeli
KURU KAFA
200.00 TL
100.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%50
MEDUSA Duvar Örtüsü Modeli
MEDUSA
200.00 TL
100.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%50
YILBAŞI AĞACI Duvar Örtüsü Modeli
YILBAŞI AĞACI
200.00 TL
100.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%50
DİLEK FENERİ Duvar Örtüsü Modeli
DİLEK FENERİ
200.00 TL
100.00 TL
DUVAR ÖTÜSÜ

Duvar Örtüsü, henüz piyasaya yeni sürülen bir üründür. İnternet üzerinde pek çok sitede de yavaş yavaş görebileceğiniz bir örtüdür. Standart bir kumaş üzerinde önce belirlediğimiz boyutlara göre kesim ve dikim yapıyoruz. Daha sonrasında ise aynı şekilde üzerinde çalışma yaptığımız grafikleri bu kumaşa baskı teknolojisi ile aktarıyoruz. Bu yapılan işlemlerin tamamına da Duvar Örtüsü adını vermiş bulunmaktayız. Şuan bünyemizde bulunan yaklaşık olarak 20 Adet kendi tasarımımız bulunmaktadır. Bu tasarımlar gün geçtikçe gelişecek ve daha fazla tasarımlar ile sizlerin karşısında olacağız. Duvarortusu.com.tr olarak modelleme, baskılama ve kumaş tedariki başta olmak üzere örtülerin tüm aşaması kendimize aittir. Duvar örtülerini Bursa'da bulunan tekstil atölyemizde çıkartma olup, dolayısı ile kargolarıda buradan yola çıkararak sizlere sunmaktayız. Duvar örtüsü satışlarımızı sadece duvarortusu.com.tr üzerinden değil de, N11 başta olmak üzere Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon, Sahibinden, Letgo, Aliexpress, Sanalpazar gibi bir çok platformlarda en kısa zamanda yerimizi alacağız. Amacımız Türkiye'de bu ürünün tüm pazarına hakim olmaktır. Sizler için en kaliteli hizmeti, en esnek fiyatlarımız ile sunacağız. Kullandığımız kumaştan, yapılan grafiksel çizimlere kadar tüm takip işlemlerini teker teker kendimiz yönetmekteyiz. Verilen her bir sipariş bizim için değerlidir, verilen siparişlerden sonra teslimat süresi 5 ile 7 gün arasında değişmektedir. Bunun nedeni de verilen siparişin size özel olarak üretilmesidir. Stoklu olarak çalışma yapmamaktayız. Gün geçtikçe artan modelleride düşünürsek, stoklu satış hem bizlere hem de sizlere zarar ve külfet olacaktır.
Duvar Örtüsü "Nasıl Asılır?"

Duvar Örtüsünü asmak oldukça basittir. Ürünle alakalı olarak yolladığımız kargonun içerisinde bir adet duvar yapıştırıcısı gönderilmektedir. Bu yapıştırıcı sayesinde örtü duvara oldukça sağlam bir şekilde tutturulmaktadır. Duvar yapıştırıcısı sakız şeklinde gelecektir, bundan birer parça sol üst köşe, sağ üst köşe ve üst orta kısımlarında kullanılır ise ömürlük bir duvara asma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Bu yapıştırıcıları dilediğiniz zaman söküp takabilirsiniz. Yapıştırıcıların yenisini almanıza hiç gerek olmadığı gibi, yıkama, değiştirme vb. gibi işlemlerde rahatlıkla duvar üzerinden sökebilir aynı şekilde duvar üzerinde yeniden kullanabilirsiniz. Örtünün duvara asma işlemi oldukça basittir işlemdir. Takıldığınız bir konu alırsa örtü asımı ile alakalı bizden yardım ve destek talep edebilirsiniz. Belirtmek isterimki Youtube.com/Duvarortusu kanalımızda ayrıca bu konu hakkında detaylı bilgiye yer verilmiştir. Örtünün duvara nasıl sabitleneceği ve yapıştırıcının nasıl yapılştırılacağı hakkında geniş bilgiye yer verilmiştir. 
Duvar Örtüsü "Başka Amaçlar İçin Kullanılabilir mi?"

Sizlerden aldığımız yorumlar çerçevesinde bu sualin cevabı "evet" olmalıdır. Başlangıçta biz bu ürünü tasarlarken tamamen duvara duyarlı, duvara odaklı bir düşünce ile temellerini atmıştık. Sonrasında ise sizden gelenler bölümünden de görebileceğiniz gibi örtü bir çok amaca uygun bir şekilde kullanılmaktadır. İlgili bölümde ve İnstagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi bir çok platformda paylaşımlarımızı inceler iseniz, bu bölümlerde bu konuya oldukça yer vermiş bulunmaktayız. Gelen fotoğraflarda ilgili ürünümüzün Yatak örtüsü, Yer Örtüsü, Koltuk Örtüsü, Sofra bezi, Yoga matı, Plaj şalı, Plaj örtüsü gibi bir çok işlevde kullanıldığını açık açık gördük. Biz artık bu örtüye "çok amaçlı örtü" adını verdik. Bu bizi her zaman mutlu etmiştir, üretimini yaptığımız duvar örtüsünün amacından çıkıp çok daha farklı alanlara yönlendiğini görmek bizim gurur kaynağımız olmuştur. Örtülerin her geçen gün değişik modelleri internet sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. Çalışmalarımıza hız kesmeden sizden gelen görüş ve önerilere istinaden devam ediyoruz. Son zamanalarda gelen başka yorumlarda ise hem duvar hemde yer örtüsü olarak kullanarak Meditasyona destek veriyor oluşumuz ile alakalıdır. Mandala ve Buda tasarımlarımız ile insanlara ilham veriyor ve onlara eşsiz bir deneyim sunuyoruz. 
"Tarzını Duvara Yansıt"

Pazar yerleri ve sosyal ağlardan sonra iddialı bir giriş yaparak duvar örtüsü sektöründe resen boy göstermenin vaktinin geldiğini düşünerek açılmış bir internet sitesidir. İsim hakları tarafımızdan alınmış olup, gerekli vergi mükellefiyetimizide hallettikten sonra ürünlerin tasarımları ile alakalı olarak oldukça geniş kapsamlı çalışmalar yapan genç ve bir o kadar da dinamik bir ekibimiz bulunmaktadır. Bizim düşündüğümüz duvar örtüleri herkesin tarzını dışarıya yansıtacak cinsten olacağı için bizde bu sloganı kendimizce uygun görmüş bulunduk. "Tarzını Duvara Yansıt" sloganı ile internet sitemiz olan duvarortusu.com.tr kuruldu ve şuan faal olarak hizmet vermektedir. Duvar örtüsü sektöründe çok başka yerlere gelebilecek çalışkan ruhlu bir yapıya sahibiz, bu sebepten dolayı her gün sizlere içerik sunabilmek adına çalışıyor ve çabalıyoruz. Sende internet sitemizde onlarca model arasından kendine uygun olanı çek ve "tarzını duvara yansıt! "
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.