Sepette
Ürün

Duvar Örtüsünün Ölçüleri Nelerdir?

Sizler tarafından sorulan en yoğun soru bu olsa gerek. Ölçü ile ilgili aklınıza kalan tüm soruların cevapları aşağıdadır. DÖ ekibi olarak bu ve altı ölçülere sadık bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  1. Site üzerinde ölçüleri göremedim.
  2. Özel ölçü yapabiliyor muyuz? 
  3. Eni ve Boyu kaç cm?

Tüm bu aranılan soruların cevaplarını burada hep birlikte vereceğiz. Öncelikle "duvarörtüsü.com.tr" olarak Bursa merkezli Tekstil atölyemizde kesim ve dikim işlemleri yapılıp aynı atölyede baskı ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Bununla birlikte baskı makinemiz ve kumaşımızın yapısı olarak en büyük ölçümüz genelde sabit olarak 150x150 boyutunda olmaktadır. Bunun haricinde ürünlerimizi incelediğiniz internet sitemiz olan duvarortusu.com.tr'de bazı tasarımlarımızda görsellerinden anlaşılacağı üzere 150x110 olmaktadır. Bu iki boyut haricinde herhangi özel bir boyutumuz bulunmamaktadır. Makinelerimizin desteklediği maksimum genişlik olan 150 cm üzerinden tüm çalışmalar sürdürülmektedir. Genişlik sabit olarak her zaman 150 cm olmak durumundadır. Boy olarak yukarıdan aşağıya 150 ve 110 cm olarak iki tür boyutumuz vardır, buda bazı görsellerin baskıyı desteklememesinden kaynaklı olup, duvar örtüsünün çözünürlüğünü bozmamak adına bu şekilde üretilmektedir. 

Gerek sosyal medyadan, gerek ise Whatsapp destek hattından gelen özel ölçü taleplerine istinaden bu şekilde bir çalışma yapamayacağımızı bilmenizi isteriz. Sadece 150cm'den büyük boyutlar için geçerlidir. Özel olarak daha küçük bir boyutta tasarım ister iseniz bu şekilde bir çalışma yapabiliriz. Burada önemli olan ilgili tasarımımızın bu boyutu enxboy olarak destekliyor olabilmesidir. Biz DÖ ekibi olarak tüm taleplerinize en güzel şekilde olumlu yanaşmak ve bu yönde hizmet vermek istediğimizi bilmenizi isteriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekküre deriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?