Sepette
Ürün

Duvar Örtüsü Temizliği Nasıl Yapılır?

Muhteşem duvar örtüleri ile mekanlarınız şenlenecek. Hem de tamamen kendi tarzınıza, zevkinize uygun detaylarla. Birçok muhteşem model ile sizlerleyiz. Amacımız kullanıcılarımızın duvar örtülerini astığında içlerinde o sevincin uyanması. Duvarların canlanması, yaşamınızda da renkli bir kapının aralanmasını sağlayacak. Akşam yorgun halde eve geldiğinizde, sıcak bir çay alarak duvarınıza zevkle bakacaksınız. Arkadaşlarınız geldiğinde ise bu özel ürüne bayılacaklar.

Model seçeneklerimizin zengin olması, her mekana uygun bir seçim yapabilmeyi sağlamaktadır. İşyerleri, evler olarak, tüm iç mekanlar için son derece uygun seçeneklerimiz sizleri bekliyor. Kafeler, spor salonları, yoga stüdyoları, eğitim merkezleri, sayısız işyerinde mükemmel etkiler için modellerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dairelerde ise, dar odalarda özellikle, etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

Duvar Örtüsü Kullanımı ve Temizliği

Duvar örtüsü modellerimize elle temas ettiğinizde, ipeksi bir doku olduğunu anlayacaksınız. Bu üretimlerimiz tamamen polyester kumaş ile hazırlanmasından kaynaklanmaktadır. Polyester kumaş, desenlerin ve renklerin dokusuna uyar, son derece renkli görünmelerini sağlar. Ayrıca, gerek elde, gerekse makine ile ılık derecede kolayca yıkanabilir. 

Ütüleyebilirsiniz ve ütüsüz olarak da kolay kırışmadığından, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Leke tutması zordur ve lekeleri çok kolay gösteren bir kumaş değildir. Temizliğini silerek ya da yıkayarak düzenli olarak, rahatlıkla yapabilirsiniz. Tozları için elektrik süpürgesi tutabilirsiniz. Uzun yıllar, aynı renk ve desen kalitesinde sizinle olacak bir modeldir. Harika tasarımlarla mekanlarınızı şenlendirmek, üstelik son derece uygun fiyatlarla bunu yapmak elinizde.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?