Sepette
Ürün

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

Canlı renkler ve net çizgiler içeren hafif duvar kağıtlarımız her alan için mükemmel bir merkez olacaktır. Duvar kaplamalarımız yalnızca duvara asmak için değil, aynı zamanda bir masa örtüsü veya piknik örtüsü olarak da kullanılabilir.


Bir Duvar Örtüsü Nedir?

Bugün, duvar örtüsü, üzerinde desen ve desenlerin olduğu bir duvar halısının aksine, duvara asmak için dokunmuş bir duvardan farklı olarak, herhangi bir kumaşa asmayı amaçlamaktadır. İki farklı boyutta kullanılır: polyester kumaştan yapılmış özgün tasarımlı duvar kaplamalarında, 130 cm x 150 cm (yatay yönde) ve 150 cm x 130 cm (dikey yönde). Kenarları dikilmiştir. Yapımında kullanılan malzeme bakımından duvar örtüsü çok hafiftir ve ipeksi bir dokunuş verir; Aynı zamanda yumuşak ve cilt dostudur.

Asılacak En İyi Yer Neresi?

Dekoratif olmasının yanı sıra, duvar örtüsü, diğer insanlara sizinle ilgili bir şeyler söyleyen bir ifade biçimidir. Herhangi bir alana mükemmel bir katkıda bulunurlar, ancak en büyük etkiye sahip olabilecekleri yerlerdir. Evin tüm odaları için uygundur. Bu odanıza bohem bir doku ve çekicilik katacak; Evinizdeki herhangi bir odayı modern fakat eterik bir yere kolayca dönüştürebilir. Nereye asılacağınıza karar verirken kendi yaratıcı sezginizin sizi yönlendirmesine izin verin. Bunları bir sandalyeye, yatağa, çekmeceye veya neredeyse duvar kağıdı efekti oluşturabilecekleri küçük bir duvara asabilirsiniz.

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

İnsanların duvarlarına verilen zarardan endişelendiğini biliyoruz. Duvar örtüsü; Ürünle gelen güçlü ve dayanıklı küçük yapıştırıcılar sayesinde, duvara zarar vermeden kolayca asabilir ve herhangi bir zamanda, herhangi bir sorun veya zorluk yaşamadan yeniden düzenleyebilirsiniz. Tabii ki, bu eski yöntemler kullanılarak yapılabilir; Tek ihtiyacınız olan iki küçük çivi veya düğme.

Duvar Örtüsü Nasıl Temizlenir?

Duvar kaplamaları nakliye sırasında güvenilir koruma sağlamak için gerekli önlemleri alır. Aslında, İnternet üzerinden satın aldığınız ürünün güvenli ve sağlam olması gerekir. Duvar kapağınız, siteden satın aldığınız ambalajın içine özenle katlanmış; Ürünü korumak için, naylon bir pakete yerleştirilir ve bir kutuya yerleştirilir. Paketi açtıktan sonra, ürünü asarak hafifçe düzeltebilirsiniz. Ürününüzün ciddi kırışıklıkları varsa, düzeltmenin en iyi yolu ütüyü kullanmaktır.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?