Sepette
Ürün

Duvar Örtüsü Kullanım Alanları

Türkiye'de yeni yeni tanınmaya başlayan duvar örtüsü tüm dünyada sıklıkla kullanılan bir dekorasyon ürünüdür Aslında bizlerinde yabancısı olmadığımız duvar halılarının modern bir versiyonudur. Sahip olduğu birbirinden farklı desenleri ile her alanda kullanılmaya uygundur.

Kullanım alanları oldukça geniş olan duvar örtüsünü, fark yaratmak istediğiniz her mekanda kullanabilirsiniz. Kaliteli ve solmayan baskıları sayesinde duvar örtüleri dış mekanlarda da kullanıma uygun olmaktadır. Evinizin bütün odalarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz duvar örtüsünü tercih ederseniz iş yerinizde de bir fark yaratmak ve çalışma motivasyonunuzu arttırmak için kullanabilirsiniz.

Duvar örtülerinde asılacak en iyi yer sizin tercih ettiğiniz yer olmaktadır. İsterseniz yatak odanızda yatağınızın başına, isterseniz de cafenizin girişine asabilirsiniz. Kullanım yerleri tamamen sizin hayal gücünüze ve zevkinize kalmıştır. 

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

Duvarlarına çivi ya da raptiye çakmak birçok kişinin tercih etmediği bir yöntemdir. Bunu biliyoruz ve sizlere duvar örtünüz ile birlikte örtünüzü duvara yapıştırabileceğiniz özel yapışkanlar veriyoruz. Bu yapışkanlar sayesinde hem duvar örtünüzü istediğiniz bir yere sağlam bir şekilde asabilirsiniz, hem de duvarlarınıza zarar vermezsiniz. Ayrıca bu yapışkanlar birden çok kere kullanılabilmektedir. Eğer duvar halınızın yerini değiştirmek isterseniz, yapışkanları kolayca duvardan söküp halınızı aynı yapışkanlar ile istediğiniz yere tekrar yapıştırabilirsiniz. 

Eğer dekorasyonunuz da duvar örtünüz çivi veya raptiye ile asmanız gerekebilir. Bu durumda elbette ki duvar örtülerini asmak için çivi ve raptiye de kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?