Sepette
Ürün

Duvar Örtüsü Başka Amaçlar İçin Kullanılabilir Mi?

Geleneklerimiz arasında yer alan duvar örtüsü son günlerin yeni trendleri arasındadır. Dekorasyonda son zamanlarda sıklıkla kullanılan duvar örtüleri farklı tarzları ile ön plana çıkmaktadır. Her stile uygun modelleri sunulduğundan tüm dekorasyon tarzlarında kullanılabilmektedir. Duvarlarda farklı bir hava yaratmak isteyenler son günlerin yeni trendi duvar örtüleri kullanmaktadır.

Çok Amaçlı Kullanım

Her ne kadar duvar örtüsü olarak tasarlanmış olsa da dekorasyonda farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Tamamen hayal gücüne kalmış olmakla birlikte sıklıkla tavanlarda kullanımı oldukça şıktır. Birbirinden farklı desen ve modelleri ile kullanıldığı her ortama şıklık katacak bir üründür.

Duvar ve tavan kullanımları dışında mobilyaların üzerinde de kullanılabilmektedir. Koltuk örtüsünden masa örtüsüne kadar birçok alanda kullanıma uygundur. Yatak örtüsü olarak da kullanma imkanı vardır. Aynı zamanda bir alanı bölmek için perde şeklinde asılarak mekanı ayırmak için de kullanılabilmektedir. Neredeyse evin her alanında kullanılabilecek dekoratif ve işlevsel bir üründür.

Ev dekorasyonu haricinde plajda harika bir pareo olarak da kullanabilirsiniz. Yazın pareo olarak kullanırken kışında şık bir şal olarak kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. İpeksi kumaşı ile cildinize zarar vermez. Her tarz mobilya ve dekorasyonla uyumlu olabilecek farklı desenlerde bulmak mümkündür. 

Kaliteli ve kolay temizlenebilen kumaşı ile her alanda kullanılabilmektedir. tavan ve duvar uygulamalarını kolaylaştırmak için hafif malzemeden üretilmektedir. Kolay temizlenebilen bir üründür. Makine de 30 derecede yıkanarak kolayca temizlenebilir. Farklı modellerini bulabileceğiniz duvar örtüsünü dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?