Sepette
Ürün
Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Duvar Yapıştırıcısı
Yıkama Talimatları
Çok Amaçlı Yapısı
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün
Tükendi
HÜR BUDA Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
HER GÜN YOGA Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
DÜŞÜNEN BUDA Duvar Örtüsü Modeli
BUDA DUVAR ÖRTÜSÜ

Budizm dininden yola çıkarak esinlenilmiş tasarımlardır. Oldukça popüler bir dindir ve yaklaşık olarak 500 Milyonu aşkın bu dinin mensubu bulunmaktadır. Çok geniş ve derin bir anlamı bulunmaktadır. Buda'da bu dinin simgesidir. Buda anlam niteliği olarak bir çok anlama gelmekle birlikte temel olarak uyanmak, idrak etmek, bilinçlenmek anlamına gelen "budh" fiilinin geçmiş zaman kipidir. Kısacası Buda'da tüm bunları kapsamakla birlikte uyanmış, idrak etmiş ve bilinçlenmiş anlamlarına eş değerdir. Budanın belli başlı bir simgesi bulunmaktadır ki "HÜR" adını verdiğimiz o oturuş ve dizler ile eller bağdaş şekilde bir figüran aklımıza gelmektedir. Dinin inanılışı bakımından bu simge dinin sembolüdür. Kurucu sembolü olarak zaman zaman da karşımıza çıkan bir Buda ve sağ eli ile selamlarcasına açık ve havada gözler kapalı ve sol eli gökyüzüne açık bir şekilde olduğu bilinmektedir. Bizde tüm bu olanlardan esinlenerek sizlere güzel bir katalog hazırladık ve Mandala'da olduğu gibi Buda temalı tasarımlarıda bir temel kategori kabul ettik. Mandala tasarımlarında olduğu gibi Buda tasarımlarıda yapı itibari ile meditasyona dayalı simgelerdir. Bizde bunlardan esinlenerek tamamen meditasyona dayalı çalışmalar yapmaktayız ve ürünlerimizi bunlara göre oluşturmaktayız. Buda tasarımları en çok satan duvar örtüsü serimizin ikincisidir. Bu çok amaçlı örtüler gün geçtikçe daha fazla satılmakla birlikte, ilerleyen dönemlerde hak ettikleri yeri kesinlikle alacaklardır.
"Buda'nın Yolu" ve Duvar Örtüsüne Yansıtılması

Konseptlerimizi oluştururken, farklı farklı bilgilerden esinlenerek yaparız. Hikayeler okur ve bu hikayelere göre tasarımlar ortaya çıkartırız. Buda tasarımları en çok haz aldığım hikayelerin olduğu bir konsept. Bu konsepti baştan aşağıya kendim tasarlarım ve sizlere sunarım. Oldukça sevdiğim bu konseptte çok farklı hikayelerden alıntı yaparak onları tasarıma dökmeye çalıştık ve ortaya çok güzel sonuçlar çıktı. Ürünlerimizden örnek vermek istersek, Karanlık Buda, Yıldızlı Gecelerin Budası, Bilge Buda, Budanın Yaradılışı vs. gibi bir çok modelle ilerleyen dönemlerde karşınızda olacağız. Burada her örtünün hikayesinide sizlerle paylaşmak istiyoruz, çünkü her örtünün inanılmaz merak uyandıran hikayeleri bulunmaktadır. Buda'nın hayatı oldukça derin ve felsefi konuları ele almaktadır. Bizde bu konuları elimizden geldiğinde duvar örtüsüne, ya da çok amaçlı örtümüze yansıtarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunu başardığımızdan da hiç şüphemiz yoktur. Budanın bu heyecan dolu hayatına sizleride davet ediyorum, şimdi kendi tarzınıza uygun bir Buda örtüsü satın alabilir, sende bu hikayeye ortak olabilirsin.
Meditasyonda "Buda Faktörü"

Duvarortusu.com.tr olarak, Meditasyon araçlarına oldukça önem verdiğimizin altını çizmek isterim. Duvar örtüleride bu Meditasyonlara verilecek en iyi cevaptır. Buda Meditasyonel açıdan olmazsa olmaz bir simgedir. Geçenlerde Karanlık Buda, isimli ürünün satışını yaptığımız bir müşterimizden 10 üzerinden 10 puan niteliğinde bir yorum aldık ki, bu yorum tam olarak; El pozisyonu ile Meditasyon yaparken duvar örtüsünden nasıl ilham alınacağını anlatır nitelikteydi. Okurken duygulandım ve ekip olarak çok hoşumuza gitti. Satmış olduğumuz örtülerin amacından çıkarak bu denli önemli işlere imza atması bizim tarafımızdan oldukça gurur verici bir tablodur. Eğer ki bu ürünümüz çok satılıyorsa bunu da başlıkta anlaşıldığı üzere "Buda'nın faktörü" ve etkileyici hikayesindendir diyebiliriz. Duvar örtüsünde kalıpları yıkmaya geliyoruz ve bir çok tasarımı gün yüzüne çıkartarak siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Sunduğumuz bir çok modelden de görebileceğiniz gibi her ürün gurubunun kendine has ve özgü tasarımı mevcuttur. İnternette bir çok Buda şekli ve modeli mevcut, biz tüm bunları baz alarak bir ürün gurubu oluşturuyoruz. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?