Sepette
Ürün
Duvar Örtüsünün Ölçüleri Nelerdir?
Duvarortusu.com.tr’de üretilen duvar örtüsü ürünlerinin ölçüleri nelerdir? Hangi ölçüleri kullanmaktayız? özel ölçü ile duvar örtüsü üretebilir miyiz? tüm sorularınızın cevapları burada. Kullandığımız tüm ölçüleri sizlere açıklıyoruz.
Duvar Örtüsü Başka Amaçlar İçin Kullanılabilir Mi?
Her ne kadar duvar örtüsü olarak tasarlanmış olsa da dekorasyonda farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Tamamen hayal gücüne kalmış olmakla birlikte sıklıkla tavanlarda kullanımı oldukça şıktır.
Duvar Örtüsü Temizliği Nasıl Yapılır?
Bu üretimlerimiz tamamen polyester kumaş ile hazırlanmasından kaynaklanmaktadır. Polyester kumaş, desenlerin ve renklerin dokusuna uyar, son derece renkli görünmelerini sağlar. Ayrıca, gerek elde, gerekse makine ile ılık derecede kolayca yıkanabilir.
Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?
Duvar örtüsü; Ürünle gelen güçlü ve dayanıklı küçük yapıştırıcılar sayesinde, duvara zarar vermeden kolayca asabilir ve herhangi bir zamanda, herhangi bir sorun veya zorluk yaşamadan yeniden düzenleyebilirsiniz.
Duvar Örtüsü Kullanım Alanları
Kullanım alanları oldukça geniş olan duvar örtüsünü, fark yaratmak istediğiniz her mekanda kullanabilirsiniz. Kaliteli ve solmayan baskıları sayesinde duvar örtüleri dış mekanlarda da kullanıma uygun olmaktadır.
Duvar Örtüsü Nedir?
Duvar örtüsü, eskiden yurt dışında sıkça görülen bir dekoratif üründü. İnsanlar duvar örtülerini alabilmek için ya yurt dışından sipariş verir ya da seyahatlerinde mutlaka bir adet alırlardı. Ancak artık bu pazar artık Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlamış
Kategoriler
Duvar Örtüsü
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?