Sepette
Ürün
Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Duvar Yapıştırıcısı
Yıkama Talimatları
Çok Amaçlı Yapısı
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
DÜNYANIN YAPISI Desenli Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
PIRILTI 3D Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
AYIN YANSIMASI 3D Duvar Örtüsü Modeli
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
DOLUNAY ŞEHRİ Temalı Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
SONSUZLUK 3D Duvar Örtüsü Modeli
Tükendi
EVREN 3D Duvar Örtüsü Modeli
EVREN 3D
200.00 TL
100.00 TL
Hızlı Gözat Sepete Ekle
3D DUVAR ÖTÜSÜ

3D Duvar örtüsü, sektöründe büyük bir yenilik olacaktır. Daha önce bir çok kategoride 3D tasarımlar oluşturmuştuk. Şimdi daha yenilikçi tasarımlar ile duvarortusu.com.tr'de tüm 3 boyutlu duvar örtüsü ürünlerimizi sergiliyoruz. 3D duvar örtüsü tasarımları çok yakın zamanda hayatımızın her alanında olacaklar. Duvar örtüsü modellerinin en başında gelmekle birlikte gün geçtikçe bu konu hakkındaki çalışmalarımızda hız kazanmaktadır. Henüz geliştirmekte olduğumuz bu ürünler sektörün en gözde ve vazgeçilmez ürünleri arasına isimlerini yazdıracaklardır. Şuan için birkaç tasarım çalışmamız mevcut, bunları kumaşa aktarmak için 3D baskı teknolojisi araçlarını kullanmakla birlikte tasarım ve baskı alanındaki yeniliklerimizde sosyal medya hesaplarından sizlere duyuruyor olacağız. Duvar ile 3D örtünün birleşimi nasıl bir şey olur? tam bir merak konusu. Size biraz ipucu vermemiz gerekir ise işlevselliği 10 üzerinden 10 olacak bir ürün daha geliyor diyebiliriz. Hem görsel göz yanılması olarak hem duvar ile örtünün bütünlüğü olarak tüm bunlara objektif bir bakıç açısı ile bakarsak 3D Duvar örtüsü ürünümüzün sektörde ne kadar ses getireceğini tahmin bile edemezsiniz. Normal ürtüler ile hemen hemen aynı ücret sınıfında yer alacak olup, çok fazla bir fiyat farkı olmayacağının garantisini duvarortusu.com.tr olarak biz vermekteyiz. 
"Hayal Ettik ve Oldu"

Tasarım konusunda oldukça yenilikçi bir ekibe sahip olduğumuzu hep dile getiriyorum. 3D duvar örtüsü'nün de hikayesi tam burada başladı aslında. Normal ürünlerimizi tasarlarken aklımıza bir çok fikir geldi. Kendi aramızda konuştuğumuz bu durum, duvarortusu.com.tr ile çıktığımız bu serüvende bizlerle birlikte yol almış oldu. Kısacası ekibimiz ile yaptığımız istişareler neticesinde 3D teknolojisini hayata geçirebilir miyiz? yoksa geçiremez miyiz? durumundan artık tamamen geliştirilebilir bir proje haline geldi. Sloganımızı da şimdilerde dilimizden düşmediğimiz "Hayal ettik ve oldu" olarak hayata geçirmeyi umuyoruz. Bununla ilgili yenilikler ve pek çok alanda yaptığımız tasarımlar sizlerle her mecradan paylaşılacaktır. Paylaşmak güzeldir, diyerekten hayal etmeninde ötesinde yerlere geldiğimizin altını çizmek isteriz. 
3D Baskı Teknolojisi'ni Duvar Örtüsü İçin Kullanıyoruz!

Bildiğiniz gibi 3D Duvar örtüleri, normal duvar örtülerinden farklıdır. Bu Örtüler gerçeği dışarıya yansıtan tamamen göz yanılması ile farklı bakış açısı sağlayan duvar örtüleridir. Günümüzde bakıldığında birçok sektörde 3 boyutlu baskı tasarımları kullanılmakta ve normaline istinaden daha çok tercih edilmektedir. Duvarcılık sektöründen örnek vermek istersek, eskiden duvar kağıtları kullanılırdı ve şimdi ise bu duvar kağıtları yerini 3D Duvar kağıtlarına bıraktı. Bu durum sektörün gelişmesi ve yaygınlaşması için oldukça önemlidir. Bizde aslında tüm bu durumlardan ilham alarak bu tasarımları sizlere hazırlıyoruz. 3D sektörü emek isteyen bir sektördür, normal olarak ayda 10 tasarım çıkartıyor isek bu kategoride bunun yarısından çok daha az ürünler çıkmaktadır. Biz duvarortusu.com.tr ekibi olarak çıkacak ürünlerin taleplerine göre yeni tasarım arayışlarına başlıyoruz. Bu tarz ürünlerde tasarımdan ziyade baskı aşaması daha da ilgi isteyen bir iştir. Maalesef ülkemizde, henüz gelişen ürünler için tam donanımlı tekstil atölyelerinden yararlanamıyorsunuz. Daha farklı bir anlatılış şekline göre, maliyet olarak az ürün bastığımız için maliyeti kurtarmıyor. Ürün pahalı olursa müşteri potansiyeli düşer, ürün problemli olursa yine müşteri potansiyeli düşer. Tüm bu dengeyi arada tutmak ise oldukça zordur bizim sektörümüzde. Tüm bu durumların üstesinden ise aynı şekilde duvarortusu.com.tr ekibi olarak gelmek ve sınırları zorlamak istiyoruz. Heyecanla tutku ile başladığımız bu serüvene aynı tutku ile devam etmek istiyoruz. 3D için üretmiş olduğumuz yeni modellerden haberdar olmak için bizi takip edin. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?